Franchising

Wróć


 

Pijalnie Czekolady E.Wedel

Tym, którzy poszukują pomysłu na własną firmę w oparciu o znaną markę i sprawdzoną strategię, oferujemy możliwość współpracy z siecią Pijalni Czekolady E.Wedel na zasadzie franczyzy. Franczyza to coraz bardziej popularny i bezpieczny sposób na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, a dobra lokalizacja, wsparcie marketingowe oraz osobiste zaangażowanie mogą zagwarantować sukces.

Jeśli wspólnie zdecydujemy się na współpracę, mogą Państwo liczyć na pomoc m.in. przy wyborze lokalizacji, aranżacji wnętrza, uzyskaniu niezbędnych zezwoleń oraz działaniach marketingowych. Podstawowe wymagania lokalowe to powierzchnia ok. 80-200m2 , a orientacyjna suma inwestycji to ok. 800 tys. zł. W tej kwocie ujęta jest opłata licencyjna oraz przybliżone koszty wyposażenia i adaptacji lokalu, które zależne są od jego powierzchni.

Więcej informacji:

 

e-mail: franczyza@wedelpijalnie.pl

Serwis internetowy www.wedelpijalnie.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają korzystanie z jego zasobów.
Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności.
X